Targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA Gdańsk Vol. 1

Kochani już 17-18 marca 2018 Ekocuda zawitają do Gdańska na ul. Wałową 27A. Centrum Stocznia Gdańska to miejsce kolejnych Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Nie może Was tam zabraknąć. Oczywiście wstęp wolny. Godziny otwarcia: 11:00 do 19:00.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska Idea Toscana. Będziecie mogli poznać nasze toskańskie cudowności, dotknąć, przetestować i kupić w specjalnie przygotowanych “targowych” cenach nasze kosmetyki. Dla naszych gości będziemy mieli przygotowane również kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie internetowym BIOLINEA.PL

Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą.! 🙂
Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych doczekały się trzech edycji w Warszawie i po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku!

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i pielęgnacji.
To także niepowtarzalna okazja aby zadbać o ciało, włosy, cerę po zimie tuż przed nadchodzącą wiosną i latem! 🙂

Serdecznie zapraszamy na gdańskie Ekocuda w imieniu swoim i organizatora.

Do zobaczenia 🙂