Kosmetyki Idea Toscana na wyjątkowym blogu o Italii.

Jest nam ogromnie miło poinformować, że na blogu podróżniczym Natalii z Italia-by-Natalia.pl pojawił się obszerny wpis o naszych kosmetykach Idea Toscana z organiczną oliwą z toskańskich oliwek.

Dobroczynne działanie nazywanej zielonym złotem Toskanii oliwy z oliwek extra virgine znane i cenione jest od wieków, nie tylko w kuchni, ale też w pielęgnacji skóry i włosów. Biologiczna oliwa z oliwek, bogata w cenne kwasy tłuszczowe i witaminy, o właściwościach nawilżających i pomagających chronić przed starzeniem, jest jednym z głównych składników produkowanych w Toskanii kosmetyków naturalnych, nie zawierających parabenów, sylikonów czy sztucznych barwinków i substancji zapachowych. Być może mieliście już styczność z produktami Idea Toscana – często spotykanymi kosmetykami przeznaczonymi dla gości w dobrych hotelach i agroturystykach w Toskanii. Jeszcze kilka lat temu można je było kupić tylko w Italii, a dziś dostępne są już w Polsce, podbijając serca, nie tylko miłośników wszystkiego co włoskie.

Nasze kosmetyki pojawiły się również w zakładce “Sprawdziłam i Polecam” i z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla wszystkich czytelników bloga Natalii rabat na wszystkie kosmetyki Idea Toscana w naszym sklepie internetowym BIOLINEA

Zapraszamy do lektury :)))

Czytaj na Blogu