Już dzisiaj możemy Wam zdradzić informację na temat tego, gdzie będziecie mogli nas spotkać tej jesieni !!!

Odwiedzimy największe miasta, będziemy obecni na najpopularniejszych Targach kosmetyków naturalnych.

A więc zaczynamy.

W dniach 1 do 2 września odwiedzimy Galerię Stary Browar w Poznaniu gdzie odbędzie się czwarta edycja Targów Natural Beauty. Galeria Handlowa Stary Browar to miejsce wyjątkowe i niezwykle klimatyczne, gdzie biznes spotyka się ze sztuką. Można tu zrobić zakupy w ponad 200 sklepach, dobrze zjeść, obcować ze sztuką i designem, brać udział w warsztatach i licznych wydarzeniach takich jak jesienna edycja Targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko Idea Toscana gdzie będziemy czekali na Was z naszymi toskańskimi cudownościami na bazie organicznej oliwy z oliwek Extra Virgin.

 

Targi Beauty Days - Idea Toscana Polska

Kolejne Targi i kolejne miasto. Tym razem udajemy się do Nadarzyna pod Warszawą na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days. Targi odbędą się na terenie PTAK Warsaw Expo w dniach 21 do 23 września 2018. Na Targach oprócz przetestowania i kupienia naszych kosmetyków Idea Toscana będziecie mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących takich jak Bitwa Barberów, Spotkanie blogerów urodowych, spotkanie z Agnieszką Niedziałek z bloga napieknewlosy.pl, warsztaty z Mają Sablewską czy Targi Ślubne Wedding Days. Serdecznie zapraszamy 🙂

 

Targi kosmetyków Natural Beauty Wrocław - Idea Toscana Polska

Z Nadarzyna jedziemy prosto do Wrocławia do Starej Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń gdzie od 29 do 30 września odbędzie się kolejna edycja Targów Natural Beaty. To już kolejna edycja, na której zaprezentujemy nasze kosmetyki naturalne z Toskanii Idea Toscana. Dodatkowo będziecie mogli się posilić na zlocie Food Trucków lub ubrać się od stóp do głów na Fashion Meeting.

 

Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda Gdańsk - Idea Toscana Polska

Po Targach we Wrocławiu robimy sobie odpoczynek, żeby w pełni sił spotkać się z Wami na największych Targach Kosmetyków Naturalnych w Polsce. Tak, tak chodzi oczywiście o Ekocuda. W dniach 20 do 21 października odwiedzimy Gdańsk gdzie na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się druga edycja Ekocudów. Jak zwykle przygotujemy dla Was mnóstwo próbek, testerów i specjalne “targowe” ceny naszych kosmetyków z Toskanii.

 

Ekocuda Targi kosmetykó naturalnych - Idea Toscana Polska

Prosto z Gdańska wracamy znów do Poznania na pierwszą edycję Ekocudów w Poznaniu, która odbędzie się 27 – 28 października w Concordia Design na ul. Zwierzynieckiej 3. Ekocuda to niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

 

Ekocuda Warszawa - Idea Toscana Polska

Niezwykle obfitujący w Targi sezon kończymy piątą edycją Targów Kosmetyków Naturalnych EKOCUDA w Warszawie. Kochani i tutaj UWAGA !!! Ekocuda odbędą się nowym miejscu, czyli nie tak jak do tej pory w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich a w Cetrum Praskie Koneser na Placu Konesera 8/9 w Warszawie. Będziemy czekali na Was w nowych, przestronniejszych wnętrzach 🙂

Przybywajcie :))) czekamy na Was …